بازدید کنترل برخورد اتوبوس استان سمنان

بازدید: کنترل برخورد اتوبوس استان سمنان وسیله نقلیه حادثه رانندگی جاده های سمنان پلیس راه سمنان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بانک توسعه تعاون هم وام خرید مسکن می دهد

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از ورود بانک توسعه تعاون به ارایه وام خرید و ساخت مسکن به تعاونی‌ها خبر داد.

بانک توسعه تعاون هم وام خرید مسکن می دهد

بانک توسعه تعاون هم وام خرید مسکن می دهد

عبارات مهم : صندوق

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از ورود بانک توسعه تعاون به ارایه وام خرید و ساخت مسکن به تعاونی ها خبر داد.

به گزارش مهر، علی اصغر میرمحمدصادقی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران گفت: در جهت مصوبه روز گذشته شورای پول و اعتبار، سقف وام مسکن جهت متقاضیان زیاد کردن یافته است و در عین حال هم، بانک توسعه تعاون می تواند به تعاونی ها وام خرید و ساخت ارایه دهد. در عین حال سه بانک هم جهت عرضه اوراق حق تقدم مسکن به بانک مرکزی درخواست خود را ارایه داده اند که بعد از تائید، می توانند وارد عمل شوند.

بانک توسعه تعاون هم وام خرید مسکن می دهد

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: سقف وام جعاله مسکن بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار زیاد کردن یافته هست، به نحوی که این تسهیلات از ۱۰ میلیون به ۲۰ میلیون تومان زیاد کردن یافته هست؛ ضمن اینکه تسهیلات بدون سپرده نیز جهت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۵۰ میلیون تومان بوده که متقاضیان می توانند ۲۰ میلیون تومان دیگر وام دریافت کنند.

وی تصریح کرد: سقف وام دراین بخش به ۷۰ میلیون تومان رسیده هست؛ ضمن اینکه تمامی بانکهای تجاری می توانند این تسهیلات را پرداخت کنند. در حالیکه تا قبل از این مصوبه شورای پول و اعتبار، تسهیلات بدون سپرده جهت هر پلاک ۵۰ میلیون تومان بود که اکنون هر یک از زوجین می توانند ۵۰ میلیون وام گرفته و از این شرایط استفاده نمایند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از ورود بانک توسعه تعاون به ارایه وام خرید و ساخت مسکن به تعاونی‌ها خبر داد.

به گفته میرمحمدصادقی، اکنون رقم جعاله مسکن از ۱۰۰ به ۲۰۰ میلیون ریال( ۱۰ به ۲۰ میلیون تومان) زیاد کردن یافته که کمک خوبی جهت تامین مالی کسانی است که بدون سپرده قصد خرید مسکن دارند؛ همچنین سقف جعاله مسکن ۵۰۰ میلیون ریال(۵۰ میلیون تومان) بود که اکنون ۲۰۰ میلیون ریال(۲۰ میلیون تومان) به آن اضافه می شود.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی اظهار داشت: باید در کنار توجه به اوراق خرید مسکن از حساب های تعهدی نیز حمایت کرد، این در حالی است که با تصمیم شورای پول و اعتبار افرادی که در صندوق بعد انداز مسکن، صندوق بعد انداز مسکن جوانان و صندوق بعد انداز ساخت مسکن حساب دارند، می توانند با احتساب هر میزان امتیازی که در صندوق ها دارند تا سقف ۶۰۰ میلیون ریال( ۶۰ میلیون تومان) تسهیلات بدون سپرده دریافت کنند.

وی اظهار داشت: مصوبات شورای پول و اعتبار راجع به حساب های صندوق بعد انداز یکم تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال(۸۰ میلیون تومان) به هر یک از زوجین به قوت خود باقی است و زوجینی که هر دو در صندوق بعد انداز مسکن جوانان امتیاز داشته باشند نیز می توانند امتیاز خود را تجمیع کنند و یکجا جهت خرید یک پلاک ثبتی استفاده کنند.

بانک توسعه تعاون هم وام خرید مسکن می دهد

واژه های کلیدی: صندوق | مرکزی | اعتبار | میلیون | تسهیلات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs