بازدید کنترل برخورد اتوبوس استان سمنان

بازدید: کنترل برخورد اتوبوس استان سمنان وسیله نقلیه حادثه رانندگی جاده های سمنان پلیس راه سمنان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی فکر می‌کنند با شعارهای کپی‌برداری شده است می‌توانند یک شبه رابین‌هود شوند/

فعال سیاسی اصلاح‌طلب رقیب روحانی در انتخابات را تحریم آن دانست و گفت: ما باید مردم را مجاب کنیم که رقیب روحانی نه قالیباف است نه رییسی. اینها روی هم رای سی درصد

بعضی فکر می‌کنند با شعارهای کپی‌برداری شده است می‌توانند یک شبه رابین‌هود شوند/

تاج زاده: بعضی فکر می کنند با شعارهای کپی برداری شده است می توانند یک شبه رابین هود شوند/ رقیب روحانی تحریم انتخابات است

عبارات مهم : امنیت

فعال سیاسی اصلاح طلب رقیب روحانی در انتخابات را تحریم آن دانست و گفت: ما باید مردم را مجاب کنیم که رقیب روحانی نه قالیباف است نه رییسی. اینها روی هم رای سی درصد شرکت کنندگان در انتخابات را زیاد ندارند.

به گزارش ایلنا، مصطفی تاج زاده در همایش هم اندیشی اعضای حزب اتحاد ملت در شرق تهران، نخستین خواست مردم را امنیت در جامعه دانست و به توضیح شرایط چهار سال گذشته کشور نسبت به منطقه جنگ زده پرداخت و گفت: همین الان کسانی هستند که فکر می کنند اگر جنگ شود و تحریم شود به نفع ما است.

بعضی فکر می‌کنند با شعارهای کپی‌برداری شده است می‌توانند یک شبه رابین‌هود شوند/

آقای جلیلی گفته «اینها می گویند ما باشیم جنگ بر می گردد بعد معلوم است دست این افراد با دشمن در یک کاسه است که هنگامی که هستند جنگ نیست». بعد از ارسطو، آقای جلیلی بیشترین استدلال منطقی را دارد. از نظر او همه صلح طلبان دستشان با دشمن در یک کاسه بوده هست. در حالی که در آمریکا جنگ طلبان خواستار برهم زدن برجام هستند و در کشور عزیزمان ایران هم طیف تندرو به دنبال برهم زدن برجام هستند.

او افزود: در انتخابات جناحی که می داند آرای او سقف دارد و مردم هرچه کمتر شرکت کنند به نفع آنها هست، خواستار عدم همکاری هستند. در خارج هم دشمن های کشور عزیزمان ایران می گویند هرچه همکاری پایین تر باشد دنیا را راحت می توان علیه این افراد بسیج کرد. در وقت آقای خاتمی، جرج بوش کشور عزیزمان ایران را محور شرارت خواند ولی هیچ اجماعی علیه کشور عزیزمان ایران شکل نگرفت. تصویر آن در دولت قبل بود. هر بار نخست وزیر اسراییل آمریکا رفت، یک قطعنامه علیه کشور عزیزمان ایران صادر شد.

فعال سیاسی اصلاح‌طلب رقیب روحانی در انتخابات را تحریم آن دانست و گفت: ما باید مردم را مجاب کنیم که رقیب روحانی نه قالیباف است نه رییسی. اینها روی هم رای سی درصد

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: مقامات ایرانی در دولت قبل که به آمریکا می رفتند، بعد از برگشتن می گفتند عالی ترین مذاکرات صورت گرفته هست. در آن هشت سال یک بار هم کسی نتوانست در مطبوعات، دیپلماسی کشور را نقد کند. آقای جلیلی مذاکره کننده بود ولی یک بار هم در طول هشت سال، رادیو و تلویزیون با او مصاحبه نداشت.

او افزود: در کشور یک عده عملا و نظراً خواهان بازگشت خود جنگ یا سایه جنگ هستند . آقای میرکاظمی یکی از مسئولان ستاد آقای رییسی خواهان محاکمه ظریف شده است هست. ما در برابر این جریان هستیم.

تاج زاده ادامه داد: چندی پیش پروفسور عباسی می گفت ما نیرو تربیت کردیم که در خاک آمریکا علیه تاسیسات آنها اقدام کنند. ما فقط هزینه حرف های این افراد را می دهیم. مانند بمب اتم که ما فقط تبلیغات می کردیم در حالی که در کشور فتوای رهبری بر حرام بودن این کار بوده هست. اگر مشی امنیتی کشور عزیزمان ایران بر مبنای حرام بودن بمب نبود که به برجام نمی رسیدیم.

بعضی فکر می‌کنند با شعارهای کپی‌برداری شده است می‌توانند یک شبه رابین‌هود شوند/

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: مدیریت اجرایی باید هزینه ها را کم کردن دهد. در مورد امنیت اقتصادی، من زمانی که در زندان بودم مشاهده می کردم که نگهبان ها دایم در مورد خرید دلار و ارز حرف می زنند چون ارزش ریال دایم کم کردن پیدا می کرد. امروز خیلی از ما دیگر از قیمت تازه دلار نمی پرسیم. از سال ۸۸ تا سال ۹۲ ، ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصد قیمت کالاها زیاد کردن داشت ولی در سال ۹۲ تا ۹۶ ، ۵۰ درصد بود. هیچ کدام از نامزدها با وجود طرح آرزوهایشان به جای برنامه ولی یک بار نگفته اند ما از دولت روحانی در مهار تورم بهتر عمل خواهیم کرد چراکه ما امروز آرامش اقتصادی داریم.

او با بیان اینکه معمولا دولت هایی که امنیت برقرار می کنند حقوق و آزادی ها را از ملت می گیرند، یادآور شد: این بار ما بین امنیت و آزادی جمع زده ایم. حتی از منظر امنیت عمومی که در سه دهه گذشته خوب بوده این دولت از دولت قبل هم بهتر عمل کرده چون دانشمند هسته ای ما ترور نشده هست. هیچ کدام از این کاندیدها نمی تواند بگویند ما سایه جنگ را بهتر از این دولت از کشور بر می داریم.

فعال سیاسی اصلاح‌طلب رقیب روحانی در انتخابات را تحریم آن دانست و گفت: ما باید مردم را مجاب کنیم که رقیب روحانی نه قالیباف است نه رییسی. اینها روی هم رای سی درصد

او به وعده دو و نیم برابر شدن درآمد کشور از سوی بعضی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: یک اقتصاددان پیدا نشده که دو برابر و نیم شدن درآمد کشور را تایید کند. ما در ۳۷ ساله گذشته میانگین رشدمان ۲.۵ درصد بوده این آقا ادعا می کند باید ۲۵ درصد باشد. از این جهت این ها از ۲.۵ فاکتور گرفتند و فقط می گویند درآمد را اوج می بریم.

تاج زاده تاکید کرد: اگر روحانی هیچ نداشت باز هم به خاطر امنیت باید به او رای می دادیم. هرچه منطقه امن تر باشد به نفع ما هست. به خصوص اینکه همه ما مسلمان هستیم.

بعضی فکر می‌کنند با شعارهای کپی‌برداری شده است می‌توانند یک شبه رابین‌هود شوند/

معاون وزیر کشور دولت اصلاحات در ادامه به بحث توسعه اشاره کردو افزود: در زمینه توسعه از مشروطه تا کنون گفتمان برتر کشور عزیزمان ایران اندیشه پیشرفت و ترقی است و دولتی نیست که بگوید نمی خواهم تعداد بیمارستان ها و زایشگاه ها را زیاد کردن دهم. این گفتمان غالب هست. اختلاف در این است که این توسعه سخت افزاری باشد یا نرم افزاری هم باشد. آیا ما در کنار ساخت اماکن باید آمورش شهروندی و همکاری هم داشته باشیم یا خیر. در اولی همه یکسان هستند ولی در دومی اختلاف نظر داریم. یک عده تقدم توسعه سیاسی بر اقتصادی و یک عده می گویند تقدم در کار نیست و باید متوازن باشد.

او با اشاره به بیانات رهبری راجع به توجه به آرا و نظرات ملت گفت: بعد از تاکیدات مکرر رهبری راجع به دموکراسی، شاهد هستیم که افکار داعشی در کشور در حال رفتن به انزوا هست. کسانی که می گویند ما پیرو قرآنی، قانون اساسی نمی خواهیم دیگر نمی توانند نمود داشته باشند.

تاج زاده تصریح کرد: امروز از نامزدی باید حمایت کرد که به توسعه پایدار اعتقاد دارد و حداقل ملتزم و متوجه هست. ما در دل افراد نیستیم که بفهمیم چه فکر می کنند. در سیاست باید به عملکرد افراد نگاه کرد. بعضی از این جناح ها با لفظ توسعه هم مسئله دارند و می گویند بگو پیشرفت. اینها کسانی هستند که آخرین تکنولوژی های شنود را از غرب می خرند ولی نسبت به همه مفاهیم غربی حساسیت دارند.

او با بیان اینکه کشور ما و منطقه از لحاظ اقتصادی با مسئله مواجه هستند، اظهار کرد: ما نیاز به سرمایه گذاری داخلی و خارجی و جلب دانش ایرانیان خارج از کشور داریم. کسانی که هنوز ایرانی بودن برایشان مهم هست. ما دولتی نیاز داریم که بتوانیم از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح طللب تاکید کرد: ما باید مردم را مجاب کنیم که رقیب روحانی نه قالیباف است نه رییسی. اینها روی هم رای سی درصد شرکت کنندگان در انتخابات را زیاد ندارند. رقیب روحانی تحریم هست. کسانی است که می گویند با انتخابات فقط رژیم مشروع می شود و اینها با هم فرقی ندارند.

او با بیان اینکه تمام تلاش جناح برابر یاس مردم هست، اظهار کرد: در انتخابات ما دو لشکر با هم چالش می کنند تا دیگری را مایوس کنند. آنها می گویند شما چه بیایید چه نیایید کار دست ماست و شما ول معطل هستید. ما هم می گوییم ما آمده ایم شما را مایوس کنیم.

او ادامه داد: گفت وگوی تمدن های آقای خاتمی باعث شد ما پنج سال قیمت رشد دو رقمی پشت سر هم داشته باشیم. آرامش آن وقت در اقتصاد اثر گذار بود. امروز مگر ما چه کار خاصی جهت توریسم کردیم؟ همین آرامش جامعه باعث حضور توریست ها شده است هست. همچنان که در ترکیه این اتفاق افتاد. هنگامی که بفهمیم اقتصاد ما باید متکی بر توریسم باشید باید ملزومات آن را فراهم کنیم.

او با بیان اینکه امروز هر تحولی باید پایدار باشد، اظهار کرد: این امر نباید با امید بستن به خارجی ها همراه باشد چراکه خارجی ها هر موقع در جایی دخالت کردند به خاص در منطقه ما، جز جنگ و تباهی چیزی نداشته هست. با انفعال هم چیزی درست نمی شود.

تاج زاده گفت: بعضی افراد فکر می کنند با شعارهای کپی برداری شده است می توانند یک شبه رابین هود شوند ولی این ملت متکثر فقط با پذیرش همدیگر و همکاری همه در امور می تواند موجب ساختن و توسعه کشور شود.

او ادامه داد: باید تحریم و تردید را که رقیب مهم ماست قانع کنیم. انتخابات در زندگی شخصی و عمومی ما تاثیر دارد. بعضی حکم می دهند کنسرت نباید باشد. در حالی که جامعه پویا هم کنسرت می خواهد، هم نوحه، هم مداحی و هم جشن. زندگی غیر از این معنایی ندارد. باید تلاش کنیم آینده خوبی جهت مردم خود رقم بزنیم.

تاج زاده به بحث انتخابات شوراها اشاره و آن را هم مهم ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم فقط یک لیست از اصلاح طلبان بیاید آیا که هر جا شکست خوردیم از تشتت بوده است.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | سیاسی | ایرانی | انتخابات | ایرانیان | دولت روحانی | رقیب روحانی | انتخابات شوراها | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs